Social media krok po kroku – pomoc w nauce

Zawsze chętnie pomagam młodym adeptom social media 🙂 Jeśli masz pytanie dotyczące promocji w mediach społecznościowych lub dowolnego innego zagadnienia, które poruszam na blogu – zapraszam!
Postaram się pomóc najlepiej jak potrafię!

Kompleksowa obsługa kampanii

Niestety dysponuję ograniczonym czasem, więc głównie będę zachęcać Cię, abyś wzięła sprawy w swoje ręce i przystąpiła do nauki samodzielnego prowadzenia działań reklamowych w social media.

Oczywiście, od czasu do czasu podejmuję nową współpracę z przedsiębiorcami. Zawsze w swoim portfelu zleceń mam kilka stałych klientów.
Możesz więc zapytać, może akurat dysponuję wolnymi mocami przerobowymi 🙂
Bardzo chętnie podejmuję się np. obsługi kampanii w e-commerce.

„Czy możesz mi chociaż ogarnąć automatyzację?”

Jasne! Tutaj pole do popisu jest większe. Zdaję sobie sprawę, że niektóre biznesy nie wymagają budowania skomplikowanych lejków sprzedażowych. Być może Tobie wystarczy pomoc w opracowaniu dobrego planu automatyzacji promocji postów, które samodzielnie publikujesz, oraz skonfigurowanie kampanii remarketingowej. W takiej sytuacji możesz nie być gotowa poświęcać czas na naukę obsługi różnego rodzaju narzędzi i zgłębianie tajników marketingu w social media.

Dzięki dobremu opanowaniu narzędzia AdEspresso oraz zdobytemu doświadczeniu, obsługa automatyzacji nie jest dla mnie dużym obciążeniem czasowym.
Dlatego pakiet automatyzacji proponowany jest mniej więcej w cenie aktualnego miesięcznego abonamentu AdEspresso i na chwilę obecną wynosi 300zł netto.

Tym sposobem, zamiast płacić abonament AdEspresso i samej czuwać nad kampaniami, będziesz mogła skupić się na publikacji contentu, a resztę zostawić na mojej głowie.

Pamiętaj, social media bez kampanii reklamowych lub stałego zaangażowania w budowanie zasięgów, nie gwarantują dotarcia do grupy docelowej. W szczególności Facebook jest liderem cięcia organicznych zasięgów. Samo publikowanie postów więc nie wystarczy.

Zachęcam do kontaktu!

Wybierz dogodną dla siebie formę komunikacji:

???? hello@socialape.pl

⌨️ m.me/socialapePL

???? formularz kontaktowy