Współpraca

Social media krok po kroku – pomoc w nauce

Zawsze chętnie pomagam młodym adeptom social media 🙂 Jeśli masz pytanie dotyczące promocji w mediach społecznościowych lub dowolnego innego zagadnienia, które poruszam na blogu – zapraszam!
Postaram się pomóc najlepiej jak potrafię!

Kompleksowa obsługa kampanii

Niestety dysponuję ograniczonym czasem, więc głównie będę zachęcać Cię, abyś wzięła sprawy w swoje ręce i przystąpiła do nauki samodzielnego prowadzenia działań reklamowych w social media.

Oczywiście, od czasu do czasu podejmuję nową współpracę z przedsiębiorcami. Zawsze w swoim portfelu zleceń mam kilka stałych klientów.
Możesz więc zapytać, może akurat dysponuję wolnymi mocami przerobowymi 🙂
Bardzo chętnie podejmuję się np. obsługi kampanii w e-commerce.

„Czy możesz mi chociaż ogarnąć automatyzację?”

Jasne! Tutaj pole do popisu jest większe. Zdaję sobie sprawę, że niektóre biznesy nie wymagają budowania skomplikowanych lejków sprzedażowych. Być może Tobie wystarczy pomoc w opracowaniu dobrego planu automatyzacji promocji postów, które samodzielnie publikujesz, oraz skonfigurowanie kampanii remarketingowej. W takiej sytuacji możesz nie być gotowa poświęcać czas na naukę obsługi różnego rodzaju narzędzi i zgłębianie tajników marketingu w social media.

Dzięki dobremu opanowaniu narzędzia AdEspresso oraz zdobytemu doświadczeniu, obsługa automatyzacji nie jest dla mnie dużym obciążeniem czasowym (mw. 2h miesięcznie po skonfigurowaniu).
Dlatego pakiet automatyzacji proponowany jest mniej więcej w cenie aktualnego miesięcznego abonamentu AdEspresso i doliczeniu 2 godzin konsultacji. Na chwilę obecną ten typ obsługi to koszt 700zł netto/miesiąc.

Tym sposobem, zamiast płacić abonament AdEspresso i samej czuwać nad kampaniami, będziesz mogła skupić się na publikacji contentu, a resztę zostawić na mojej głowie.

Pamiętaj, social media bez kampanii reklamowych lub stałego zaangażowania w budowanie zasięgów, nie gwarantują dotarcia do grupy docelowej. W szczególności Facebook jest liderem cięcia organicznych zasięgów. Samo publikowanie postów więc nie wystarczy.

Zachęcam do kontaktu!

Wybierz dogodną dla siebie formę komunikacji: